:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Nagrody, życzenia i nie tylko... [dużo zdjęć]

14 października, czyli w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, co roku obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji świętowali nauczyciele szkół i przedszkoli z terenu gminy Bobrowniki. Wręczono także nagrody wyróżniającym się pedagogom.

– Składam w imieniu swoim i całej rady gminy podziękowania za wasze dotychczasowe zaangażowanie, determinację, cierpliwość, poświęcenie i wrażliwość w nauczaniu tych młodych wychowanków. Tym bardziej wam dziękuję, bo to był trudny okres, zwłaszcza dla gimnazjów. Reforma oświaty nas zaskoczyła i postawiła pod ścianą. Za nami jest wiele trudnych rozmów i ciężkich decyzji. Cieszymy się, że wszyscy nauczyciele zachowali pracę i mają pełne etaty – mówił nie tylko do nagrodzonych, ale do wszystkich obecnych na uroczystości pracowników oświaty Jarosław Poliwko, wójt gminy Bobrowniki.

W uroczystościach uczestniczyli także emerytowani nauczyciele, którym wręczono podziękowania za wkład włożony przez lata w nauczanie i wychowywanie dzieci uczących się w gminie. Podkreślano, że ich praca jest widoczna nie tylko w uczniach sprzed lat, ale także ich dzieciach i wnukach, które obecnie pobierają nauki.

Więcej w wydaniu papierowym CLI. Fot. Natalia Chylińska-Żbikowska

Nagrody, życzenia i nie tylko... [dużo zdjęć] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się