:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Konkurs, Poleć Brukseli wygraj smartfon! - zdjęcie, fotografia

To już ostatni moment, aby wziąć udział w konkursach, w których do wygraniach są smartfony i wizyta w Brukseli!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest wylot do Brukseli, gdzie poznasz świat urzędników Unii Europejskiej, dowiesz się o korzyściach płynących z Polityki Spójności, a także zobaczysz na własne oczy stolicę nie tylko Belgii, ale też całej Unii Europejskiej - nie zwlekaj dłużej! Wypełnij i wyślij do 15 czerwca kupon, dołączony do 479 lub 480 numeru Tygodnika Regionu Lipnowskiego CLI (strona 5), na adres:

Wydawnictwo Promocji Regionu 
ul. Rynek 22
87-400 Golub-Dobrzyń

Warto spróbować swojego szczęścia. Kto wie, może to właśnie TY wygrasz trzydniowy wyjazd do serca Unii Europejskiej?

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 13 lipca 2018r. na stronie gazetylokalne.pl; Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Chcesz spróbować swoich sił w konkursie fotograficznym i mieć szansę na wygranie jednego ze smartfonów Xiaomi Redmi 5 Plus? Musisz się pośpieszyć!

Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem "TYGODNIK REGIONU LIPNOWSKIEGO CLI"

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.lipno-cli.pl oraz na www.gazetylokalne.pl. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

 

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.


 

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się