:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Zatrzymali 41-letniego dilera z Lipna

Kronika kryminalna, Zatrzymali letniego dilera Lipna - zdjęcie, fotografia

Kryminalni zatrzymali w minioną sobotę mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleźli ponad 700 g białego proszku i ponad 20 g suszu roślinnego. Wstępne badania wykazały, że były to narkotyki.

Do jednego z lipnowskich mieszkań policjanci zapukali sobotnim popołudniem. Gdy drzwi się otworzyły, zastali zaskoczonego 41-latka, który nerwowo się zachowywał. Jak się okazało, trzymał w ręku woreczki strunowe. Był w nich susz roślinny i biały proszek.

W związku z informacją, że w mieszkaniu może znajdować się większa ilość narkotyków, funkcjonariusze dokonali przeszukania.

- Ich podejrzenia potwierdziło odnalezienie szczelnie zapakowanej substancji ukrytej w kuchni, pod butlą z gazem. Zatrzymali w sumie 69 woreczków i dwie paczki z podejrzanymi substancjami. Mężczyzna został zatrzymany. Wstępne badania potwierdziły, że biały proszek to amfetamina, a susz roślinny to marihuana. Zabezpieczono blisko 800 g narkotyków - podaje mł. asp. Małgorzata Małkińska z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Zatrzymany mieszkaniec Lipna w poniedziałek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec mężczyzny 10 tys. zł poręczenia majątkowego, dozór oraz zakaz opuszczania kraju.

(ak), fot. KPP Lipno

Zatrzymali 41-letniego dilera z Lipna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-09 18:32:01

    Kolejny daler z lipna? Moze swir z komunalnej go wystawil...

  • Ja.... - niezalogowany 2018-10-03 10:21:27

    Mówicie o Panu Dawidzie G???? To nie pierwsza i ostatnia jego wystawka.

Dodajesz jako: Zaloguj się