:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Zadyszka Wiślanina. Porażka ze Skrwą

Po pierwszej połowie kibice w Bobrownikach mogli być zadowoleni, ale po 90 minutach już nie. Wiślanin przegrał u siebie ze Skrwą Skrwilno 1:3.

Podopieczni Marcina Bartczaka na wiosnę grają w kratkę. W poprzednim meczu tylko zremisowali z przedostatnią w tabeli Victorią Smólnik, dlatego teraz mobilizowali się szczególnie mocno. Do przerwy było dobrze, bo gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Konrad Strużyna. Można powiedzieć, że niepośrednią rolę w tym meczu odegrał silny wiatr. Górne piłki zagrywane pod wiatr dosłownie zatrzymywały się w powietrzy. Te grane z wiatrem nabierały dużej prędkości.

W pierwsze połowie wiatr pomagał Wiślaninowi. Po zmianie stron było odwrotnie. Skrwa wyrównała w 55. minucie. Na prowadzenie wyszła na kwadrans przed końcem meczu, a dobiła miejscowych już w doliczonym czasie gry. Ostatecznie piłkarze z Bobrownik przegrali 1:3 i z 17 punktami zajmują siódme miejsce w tabeli grupy II włocławskiej A-klasy. W kolejny weekend zagrają na wyjeździe z Kujawiakiem Kruszyn.