:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Z kuponem do Brukseli

Konkurs, kuponem Brukseli - zdjęcie, fotografia

Co robi Twój europoseł, a co Komisja Europejska? Możesz to sprawdzić sam!

5-7 września 2018 r. grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

To możesz być TY! Wypełnij kupon ze strony 5 Tygodnika Regionu Lipnowskiego CLI (numer 479, już w sklepach) i wyślij go do naszej redakcji na adres:

Wydawnictwo Promocji Regionu
ul. Rynek 22
87-400 Golub-Dobrzyń

najpóźniej do 15 czerwca 2018r. Wyniki opublikowane zostaną do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Z kuponem do Brukseli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się