:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Wysoka porażka Oriona Popowo

Niedzielne popołudnie nie było udane dla piłkarzy Oriona Popowo. Nasz zespół przegrał u siebie 1:4 z Kujawiakiem Kruszyn i zajmuje ostatnie miejsce w grupie II włocławskiej A-klasy.

Z racji przełożenia spotkania z Victorią Smólnik Orion do dzisiaj rozegrał tylko jeden mecz na wiosnę. Tydzień temu nasz zespół poległ aż 2:7 w Skrwilnie. Spotkanie z Kujawiakiem Kruszyn było więc pierwszym tegorocznym meczem na własnym boisku. Orion zaczął dość odważnie, nie bojąc się wyżej notowanego przeciwnika. Próby strzałów z dystansu były jednak niecelne. Goście byli bardziej konkretni i objęli prowadzenie w 28. minucie. Ale jeszcze w pierwszej połowie miejscowi wyrównali. Do przerwy było zatem 1:1.

Niestety lider naszej grupy A-klasy pokazał swoją wyższość w drugiej połowie. W ciągu pięciu minut Kujawiak zdobył dwie bramki i po 68 minutach meczu prowadził już 3:1. W końcówce przyjezdni dobili piłkarzy z Popowa jeszcze jednym trafieniem i ostatecznie pokonali Orion 4:1.

Po tej porażce podopieczni grającego trenera Krzysztofa Szychulskiego są na ostatniej pozycji w tabeli (7 punktów). W kolejny weekend czeka ich spotkanie z wiceliderem rozgrywek - Grotem Kowalki. Relacja jak zwykle na lipno-cli.pl oraz w papierowym wydaniu CLI.

Wybrane zdjęcia z dzisiejszego meczu oraz relacja także w najbliższym CLI już w środę.