:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Wygraj smartfona!

Konkurs, Wygraj smartfona! - zdjęcie, fotografia

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus!

Co zrobić żeby wygrać? To proste! Wystarczy wysłać jedno zdjęcie, na którym pokażesz, co się zmieniło w Twoim otoczeniu, co dobrze służy lokalnej społeczności i podniosło standard Twojego życia dzięki funduszom europejskim. Może to być ścieżka rowerowa, obwodnica, zrewitalizowany rynek, plac zabaw, innowacyjne urządzenie, ciekawy warsztat itp. Pokaż przykład ze swojej miejscowości, osiedla, szkoły, szpitala, firmy. Możesz też sfotografować siebie na tle tych miejsc, robiąc popularne selfie.

Nie wiecie gdzie znaleźć takie miejsca? Nic prostszego. Wejdź na stronę http://www.mapadotacji.mojregion.eu/, wybierz powiat lipnowski na mapie, a następnie swoją gminę. Na pewno znajdziesz jakąś inwestycje blisko swojego miejsca zamieszkania.

Na Twoje zdjęcie z krótkim opisem informującym, jakiego projektu dotyczy, czekamy do 31 maja 2018 r. Wyślij je na adres: konkurs@gazetylokalne.pl Maksymalna wielkość pliku 2 MB w formacie JPG lub PNG. 
UWAGA – w treści maila koniecznie dopisz tytuł naszego tygodnika – Tygodnik Regionu Lipnowskiego - CLI a także miejsce, w którym zostało zrobione zdjęcie (miejscowość i ew. ulica)

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2018 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.gazetylokalne.pl, a także w Tygodniku Regionu Lipnowskiego CLI oraz na naszej stronie internetowej www.lipno-cli.pl.

Regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.gazetylokalne.pl.

Zdjęcia oceni jury wskazane przez Organizatora. Autorzy 52 najlepszych otrzymają smartfony Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB Dual SIM LTE o wartości 850 zl każdy. Zostaną one wręczone zwycięzcom w redakcjach gazet lokalnych do 15 lipca 2018 r. Zapraszamy!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Wygraj smartfona! komentarze opinie

  • Seedees - niezalogowany 2018-05-11 11:07:38

    A czy gdzieś jest regulamin konkursu?

Dodajesz jako: Zaloguj się