:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Wszystko dla dzieci

W sobotę 5 sierpnia od godziny 16.00 dzieci z Radomic i nie tylko korzystały z szerokiego wachlarza zabaw przygotowanych przez organizatorów pikniku rodzinnego odbywającego się pod hasłem „Akcja lato 2017”.

– Dmuchane, kolorowe zjeżdżalnie to raj dla maluchów i dlatego przyprowadziliśmy tutaj dzisiaj swoje dzieciaki – mówi pani Aneta. – Dużym powodzeniem cieszy się tez fotobudka. Piknik to więc i wspaniała zabawa, i okazja do cudownych wspomnień i fotograficznych pamiątek.

Rada sołecka, Urząd Gminy Lipno i GS Lipno przygotowali wiele niespodzianek i niezapomnianą letnią zabawę na tradycyjnym pikniku rodzinnym w Radomicach. Najmłodsi mogli liczyć na dmuchane wesołe miasteczko, fotobudkę, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i mnóstwo słodkości, a dorośli na dobrą zabawę taneczną z zespołem Revers od godziny 19.00.

– Najbardziej podoba mi się dmuchany tor przeszkód, jest mięciutko i bezpiecznie, ale wcale nie jest łatwo go pokonać – zdradza Kamil.

– Ja najbardziej lubię wysokie zjeżdżalnie, bo jestem odważna – dodaje Nikolka. – Najpierw trzeba wejść na samą górę, a potem bez żadnego strachu zjechać. Zabawa jest wspaniała.

– Można też odwiedzić stragany z zabawkach i obarzankami, które są naprawdę pyszne – zauważa Martynka.

Tekst i fot. LiJ

Wszystko dla dzieci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się