:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Wszystkiego najlepszego dla mam

17 maja w przedszkolu „Klub Malucha” gościli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Milusińscy, goście oraz pracownicy obu placówek przygotowywali się do Dnia Matki

– To już kolejne wspólne zajęcia naszych przedszkolaków i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej – mówi Anna Kawałkowska z Klubu Malucha. – Tym razem przygotowujemy zdobione ręcznie świeczniki, które już w piątek trafią do mam naszych milusińskich. Zajęcia pozwalają na integrację dzieci i podopiecznych warsztatów, ale też na rozwijanie umiejętności plastycznych. Wszyscy doskonale razem pracują, a efekty zajęć są piękne.

Prezenty czekają na mamy, które już 25 maja będą świętować u swoich pociech w Klubie Malucha. A będzie się działo, bo milusińscy ćwiczą na potęgę. Kroki taneczne, teksty piosenek i wierszy, to tylko niektóre elementy do zapamiętania.

– Ja też będę tańczył dla swojej mamy, tym razem zatańczę z ciocią Anią – zdradza nam Szymon. – Już nie mogę się doczekać składania życzeń.

Za naszym pośrednictwem maluchy z klubu już składają swoim mamom życzenia, a więcej zobaczymy i usłyszymy w piątek, by przeczytać w CLI w kolejnym numerze. Nasz tygodnik patronuje zarówno wielkim przygotowaniom do wyjątkowego, bo jubileuszowego Dnia Mamy jak i galowym spotkaniom zaplanowanym w Skępem i w Lipnie. „Klub malucha” obchodzi bowiem w tym roku swoje 10. urodziny.
 

Tekst i fot. 
Lidia Jagielska

Wszystkiego najlepszego dla mam komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się