:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Wisła przegrała aż 0:9 w Pucharze Polski [zdjęcia]

Aż 0:9 przegrała Wisła Dobrzyń z Kujawianką Izbica Kujawska w trzeciej rundzie rozgrywek Puchar Polski w podokręgu Włocławek.

Przypomnijmy, że na ten etap Wisła awansowała bez gry, bo jej rywal w drugiej rundzie (Start Radziejów) w ogóle nie przyjechał na mecz. W środowe popołudnie faworyt mógł być tylko jeden, bo los skojarzył naszą drużynę z zespołem z IV ligi, który na dodatek jeszcze niedawno grał w III lidze. Kujawianka Izbica Kujawska w pierwszej połowie wręcz zdemolowała Wisłę, zdobywając aż 8 bramek! Po przerwie dołożyła jeszcze jedną i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:9.

Jednak nie Puchar Polski jest ważny dla Wisły, a rozgrywki ligowe. A warto powiedzieć, że nasza drużyna sprawiła miłą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z Gopłem Kruszwica 4:2. Więcej szczegółów w papierowym CLI.