:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Wicher lepszy od Tłuchowii w derbach [zdjęcia]

W niedzielne popołudnie oglądaliśmy kolejne derby powiatu lipnowskiego w A-klasie. Wicher Wielgie ograł Tłuchowię na jej stadionie 3:1, choć występował w roli gospodarza. Bohaterem meczu został zdobywca dwóch goli - Sebastian Raniszewski.

Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie i takie było. Gdy już w 4. minucie trafił Krakowski dla Tłuchowii, Wicher się nie załamał i odpowiedział sześć minut później golem Kosowskiego. Potem trwała zacięta walka i przez długi czas żadnej z ekip nie udało się wyjść na prowadzenie. W końcówce dwa ciosy zadał Raniszewski, który najpierw ładnym uderzeniem z kilkunastu metrów dał gospodarzom tego spotkania prowadzenie 2:1, a po kilku chwilach odebrał Tłuchowii jakiekolwiek nadzieje, strzelając na 3:1.

Więcej szczegółów i wybrane zdjęcia znajdziecie w papierowym CLI.

Tekst i fot. (ak)

Wicher lepszy od Tłuchowii w derbach [zdjęcia] komentarze opinie

• gość 2018-10-09 19:03:33

Przegrany mecz może tylko wzmocnić a w szczególności tych piłkarzy którzy mają ambicję , przegrana może dać kopa do dalszej pracy i szlifowania swoich umiejętności piłkarskich i tego wam życzę. Wygrana jest ważna i cieszy ale też daje poczucie że jest się najlepszym i wtedy zanika cel dążenia do profesjonalizmu więc taki mokry deszczyk nie zaszkodzi tylko nauczy pokory do przeciwników.

Dodajesz jako: Zaloguj się