:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Trójka z 4 medalami

Sztuki walki, Trójka medalami - zdjęcie, fotografia

12 maja w Wieliczce odbył się VII Turniej o Puchar Solny z udziałem 406 zawodników z 45 ośrodków z Polski. Jak tym razem wypadli na zawodach lipnowianie?

Tym razem zaledwie 3-osobowa grupa z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wystąpiła na turnieju, zdobywając 4 medale. Złoto zdobyła Kasia Gabrychowicz w kata młodziczek, na 40 zawodniczek w tej konkurencji. Także złoto wywalczył Szymon Majewski w kumite juniorów 60 kg, który z łatwością wygrywał kolejne walki. Szymon zdobył też brązowy medal w konkurencji kata. Brąz zdobyła również Marta Majewska w konkurencji kata kadetek, także na 40 zawodniczek w tej kategorii. Mimo skromnego składu wśród 45 ośrodków LKKK uplasował się na 12. miejscu drużynowo.