:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C lekkie zachmurzenie

Szóstka Mustanga. Kolejna efektowna wygrana w III lidze [zdjęcia]

Na reakcję po pierwszym przegranym na wiosnę meczu z WAP Włocławek nie trzeba było długo czekać. W 21 kolejce III ligi kobiet Mustang Wielgie rozgromił aż 6:0 Tucholankę Tuchola.

Mecz odbył się w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku. Dziewczęta z Wielgiego od początku spotkania grały płynnie, raz po raz stwarzając sobie okazje do zdobycia bramki. Pierwszy gol padł w 21. minucie po akcji środkiem boiska, której autorką była Natalia Wiśniewska. W 26. minucie było już 2:0 po solowej akcji zakończonej strzałem z lewej nogi Pauliny Szczepaniak. Przed przerwą prawym skrzydłem ruszyła Monika Pikos i w 34. minucie po jej dośrodkowaniu piękną główką popisała się Natalia Wiśniewska.

Po przerwie w 46. minucie ponownie Paulina Szczepaniak ograła dwie przeciwniczki, zdobywając swojego drugiego gola. 13 minut później soczystym uderzeniem Magdalena Żebrowska podwyższyła na 5:0. Wynik ustaliła Anita Maćkiewicz strzałem pod poprzeczkę w 68. minucie. Dziewczęta z UKS-u nie dały szans zespołowi z Tucholi, pokazując w każdym elemencie swoją dominację. W kolejnym spotkaniu nasz zespół zmierzy się w meczu wyjazdowym z Fuksem Wielowicz.

Skład zespołu: Andrzejewska, Kwiatkowska (Kamińska), Jaskuła (Bonowicz), A. Żebrowska, Marchlewska ( Przyborowska), Fydryszewska (Rybczyńska), Pikos (Lejmanowicz), Wiśniewska (Wilińska), Szczepaniak, Maćkiewicz, M. Żebrowska. Ponadto: Olkiewicz, Detmer, Czubakowska. Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.

Bramki: Szczepaniak x2, Wiśniewska x2, M. Żebrowska, Maćkiewicz.

Relacja i wybrane zdjęcia z meczu także w najbliższym papierowym CLI.

Tekst i fot. (ak)

Szóstka Mustanga. Kolejna efektowna wygrana w III lidze [zdjęcia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się