:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Święto najmłodszych w DDK „ŻAK”

Domy kultury, Święto najmłodszych „ŻAK” - zdjęcie, fotografia

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przypada 20 września w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” przygotowano dla najmłodszych mieszkańców gminy szereg atrakcji.

To wszystko dzięki inicjatywie i staraniom burmistrza Jacka Waśko, który chciał aby to był dla przedszkolaków wyjątkowy, niezapomniany, pełen wrażeń i uśmiechów dzień. Pierwszą z niespodzianek było mini przedstawienie teatralno-animacyje. Dzieci, które przybyły do „ŻAKA” zaproszone zostały przez pana Krystiana, aktora Teatru Frajda i Teatru Miniatury w niezwykłą podróż. Przedstawienie pod tytułem „Błażej w Garderobie, czyli przygoda w szafolandii” wywołała u dzieci salwy śmiechów, pisków, oklasków i radości.

– Składam wszystkim przedszkolakom najlepsze życzenia. Życzę, by ich święto było wyjątkowym czasem pełnym radości i uśmiechu, a każdy dzień spędzony w przedszkolu niech stanie się wielką niezapomnianą przygodą. Niech tu spełnią się wasze marzenia, i te duże, i te małe – mówił podczas spotkania burmistrz Jacek Waśko.

Na zakończenie wspólnego spotkania burmistrz poczęstował wszystkie dzieci cukierkami, których podczas tak ważnego święta nie mogło zabraknąć.

(ak), fot. nadesłane

Święto najmłodszych w DDK „ŻAK” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się