:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Sprawca kolizji zgrywał cwaniaka. Nie uwierzysz, co zrobił

Wypadki, Sprawca kolizji zgrywał cwaniaka uwierzysz zrobił - zdjęcie, fotografia

Kierujący citroenem wypadł z zakrętu, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mieszkańcy będący świadkami zdarzenia wyciągnęli poszkodowanych z pojazdu. Gdy udzielali pomocy pasażerowi, kierujący zabrał tablicę rejestracyjną pojazdu i zaczął uciekać.

W sobotę po godz. 18.00 policjanci lipnowskiej drogówki udali się do miejscowości Łąkie, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zastali rozbitego citroena stojącego poza drogą i strażaków udzielających pomocy uczestnikowi kolizji. Jak się okazało kierowca próbował uniknąć odpowiedzialności za to, co się stało.

- Policjanci ustalili, że kierujący xsarą na łuku drogi prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości i alkoholu utracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu, uderzając w drzewo. Strażacy, którzy pospieszyli z pomocą, wyciągnęli z pojazdu dwóch mężczyzn. Gdy udzielali pomocy pasażerowi, kierujący zabrał przednią tablicę auta i zaczął uciekać przez pola. Tam został przez nich ujęty - mówi Małgorzata Małkińska z KPP Lipno.

Silna woń alkoholu wskazywała na to, że mężczyzna jest nietrzeźwy. To czy tak rzeczywiście było, wyjaśnią badania krwi. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta za powstałe w wyniku kolizji uszkodzenia oraz prawo jazdy kierującego. Jeśli okaże się, że kierował w stanie nietrzeźwości, odpowie za przestępstwo.

(ak), fot. KPP Lipno

Sprawca kolizji zgrywał cwaniaka. Nie uwierzysz, co zrobił komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się