:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Skrzyżowanie w remoncie

Inwestycje, Skrzyżowanie remoncie - zdjęcie, fotografia

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Jagodowej i Jaśminowej. Prace zakończą się 16 listopada

Rozpoczęła się modernizacja skrzyżowania ulicy Jagodowej i Jaśminowej w Lipnie. Zakres prac obejmuje położenie 200 metrów kwadratowych nawierzchni asfaltowej oraz odcinka krawężnika na długości 30 metrów bieżących. Wykonawcą jest firma Dromost z Lipna, a koszt inwestycji to 43 tysiące złotych. Do 16 listopada kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu na tym odcinku.

– Dobrze by było, żeby cała ta ulica Jaśminowa została zrobiona, bo jej stan jest kiepski – mówią mieszkańcy sąsiedniej ulicy Wspólnej. – Ludzie wtedy by wybierali tamtą drogę, by przejechać od Włocławskiej do Sierakowskiego, a nie naszą, która jest wąska, zatłoczona, obstawiona samochodami szczególnie w czasie spotkań w Sali Królestwa świadków Jehowy, a teraz jeszcze często wybierana właśnie jako łącznik Włocławskiej z Sierakowskiego.

O tym, czy i kiedy będzie wyremontowana, oprócz skrzyżowania, cała droga dowiemy się przy planowaniu budżetu na kolejny rok. Bo chociaż remontowanych dróg przybywa, to potrzeby wciąż są duże, a możliwości finansowe ograniczone.

Tekst i fot. (LiJ)

Skrzyżowanie w remoncie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się