:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Skompensis wypuścił wygraną z rąk w końcówce [zdjęcia]

Długo zanosiło się na pierwszą wygraną w sezonie, ale ostatecznie UKS Skompensis Skępe zremisował 2:2 ze Skrwą Skrwilno w kolejnym meczu A-klasy.

To był prawdopodobnie najlepszy mecz tego sezonu dla skępian. W 34. minucie rzut karny wykorzystał Krajewski, a gdy na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Mierzejewski, trzy punkty były naprawdę blisko. Jednak inicjatywę przejęła Skrwa i zdołała wyrównać w ostatnim kwadransie meczu na 2:2. UKS zdobył drugi punkt w sezonie.

Więcej szczegółów oraz wybrane zdjęcia w najbliższym papierowym CLI.

Skompensis wypuścił wygraną z rąk w końcówce [zdjęcia] komentarze opinie

• gość 2018-10-08 17:24:06

Remis cieszy. Trener powinien wyciągnąć wnioski ponieważ nie jest to pierwszy mecz który tylko potwierdził słabą formę piłkarzy ze Skępego.

• gość 2018-10-09 19:43:10

Panie trenerze może warto by było przemyśleć przestudiować przeanalizować dotychczasowe mecze i zrobić parę zmian w składzie i przyjąć taktykę gry bo mam wrażenie że chłopaki wychodzą na spotkanie i grają jak umieją bez planu , taktyki bez lidera już nie wspomnę o rozgrywającym którego niema to przypomina mi Błękitnych Skępe za czasów Pana Małkiewicza w których osobiście grałem i pan też grał. Ta gra to jak kalka powielanie tego co było prawda ?

Dodajesz jako: Zaloguj się