:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Rodzinnie nad jeziorem

11 czerwca milusińscy z przedszkola miejskiego im. Ewy Szelburg-Zarembiny bawili się ze swoimi rodzinami i nauczycielami na tradycyjnym Dniu Rodziny. Patronem medialnym tego cyklicznego wydarzenia był niezmiennie tygodnik CLI

To było wyjątkowe biesiadowanie. Spotkały się bowiem rodziny przedszkolaków i ich nauczyciele. Milusińscy zafundowali gościom taneczne upominki, były śpiewy i słowa o miłości do mam i uwielbieniu tatusiów.

– W tym roku nasz tradycyjny Dzień Rodziny organizujemy nad jeziorem, na plaży miejskiej – mówi dyrektor przedszkola Iwona Małkiewicz. – Jest pyszne jedzonko, dużo miejsca do zabawy i wspólnego świętowania.
I było wspaniale. Urokliwe miejsce, rodzinna atmosfera i wypoczynkowa sceneria sprzyjały integracji i doskonałej zabawie. W centrum wydarzeń były całe rodziny.

– Dzisiaj mówimy i śpiewamy, że najbardziej kochamy nasze mamy i tatusiów oczywiście – zgodnie zadeklarowali przedszkolni artyści.
 

Tekst i fot. 
Lidia Jagielska

Rodzinnie nad jeziorem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się