:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Reklamują swoją szkołę

Oświata, Reklamują swoją szkołę - zdjęcie, fotografia

Na początku kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu uroczyście odsłonili plakat ukazujący ich placówkę w pigułce.

– Zapraszamy do naszej szkoły, bo tu jest cudownie i kolorowo jak na tym plakacie – deklarują uczniowie i nie kryją dumy z plakatu zdobiącego ogrodzenie placówki.

O tym, że Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Różyckiego jest szkołą nowoczesną, już nikogo przekonywać nie trzeba. Każda sala wyposażona jest w tablicę interaktywną i wygodne meble, szkoła posiada nie tylko przestronne korytarze, sale lekcyjne, ale też salę gimnastyczną i boisko oraz plac zabaw. Już wiadomo, że placówka w Jastrzębiu będzie szkołą 8-klasową.

– Oferujemy opiekę świetlicową do godziny 17.00, bezpieczeństwo, przyjazną atmosferę, pracę w małych zespołach klasowych, ciekawe zajęcia pozalekcyjne, dobrą bazę dydaktyczną i wycieczki – mówi nauczycielka Renata Kalinowska.

Szkoła w Jastrzębiu to placówka z ponad 100-letnią tradycją. Doskonale zlokalizowana, łącząca nowoczesność z tradycją i liczne laury w kształceniu uczniów potwierdzane nagrodami zdobywanymi na konkursach kuratoryjnych i nie tylko.

Tekst i fot. Lidia Jagielska

Reklamują swoją szkołę komentarze opinie

  • Aguta - niezalogowany 2018-05-30 14:42:20

    Wielokrotnie przekonałam się, że coś co ma pozytywne opinie i dużo się o tym mówi, musi mieć jakiś odzew w rzeczywistości. Tak jak ktoś poleci fryzjera, to się skorzysta z jego usług, tak bardzo podobnie jest ze szkołami i nie jest to nic dziwnego. Miałam kiedyś okazję współpracować z agencją reklamową z Gdańska- Nakatomi. Świetnie prowadzą kampanie reklamowe w social media to i ze szkołą pewnie by sobie poradzili. A moim skromnym zdaniem lepiej jest zlecić coś takiego profesjonalistom niż samemu tracić czas i pieniądze.

Dodajesz jako: Zaloguj się