:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Rejsy z okazji Dnia Dziecka

Wydarzenia lokalne, Rejsy okazji Dziecka - zdjęcie, fotografia

Rejs statkiem pasażerskim „Marianna ”oraz słodki upominek to główne atrakcje, które czekały na dzieci w sobotę 2 czerwca na przystani przy ul. Zjazd.

Okazją do tak hucznego świętowania był obchodzony dzień wcześniej Dzień Dziecka. Z inicjatywy burmistrza Jacka Waśko zaproszono wszystkie dzieci z terenu gminy na pokład statku, który zabierał wszystkich w 30-minutowy rejs po Wiśle. Piękne widoki, lekki wiatr, który dawał nieco ochłody w ten upalni sobotni dzień sprawiły, że była to dla dzieci i ich rodziców niecodzienna frajda ale i możliwość spędzenia wspólnego czasu w natłoku codziennych obowiązków.

„Marianna” przyjmowała na swój pokład małych pasażerów od godziny 10.00 do 17.00. W sumie odbyło się osiem rejsów, a na każdy z nich przybyło około 140 osób. Przed każdym odbiciem od brzegu z pokładu statku witała  wszystkich w imieniu burmistrza Jacka Waśko dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” Renata Chęcka, która jednocześnie złożyła wszystkim dzieciom najlepsze życzenia uśmiechu i radości na każdy dzień oraz nieustannie otaczającej miłości najbliższej rodziny.

Po zejściu z pokładu na ochłodę czekały na dzieci lody, które rozdawane były za darmo. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie wozu strażackiego, a to wszystko pod czujnym okiem i nadzorem strażaków z OSP Dobrzyń nad Wisłą.
 

(ak), fot. nadesłane

Rejsy z okazji Dnia Dziecka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się