:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Porażka Wisły

Piłka nożna, Porażka Wisły - zdjęcie, fotografia

Nie udała się wyprawa do Piotrkowa Kujawskiego piłkarzom z Dobrzynia. Wisła przegrała ze Zjednoczonymi 1:2 i spadła na siódme miejsce w tabeli V ligi.

W ostatnich tygodniach Wisłę nękają problemy kadrowe spowodowane kontuzjami. Być może w tym sezonie nie zagra już kapitan zespołu Piotr Dzierżanowski, ostatnio z gry wypadł też Łukasz Olewiński. Po ostatniej wygranej z Notecią Łabiszyn Wiślacy liczyli na dobry wynik w Piotrkowie Kujawskim. Niestety rywale objęli prowadzenie już w 10. minucie po golu z rzutu karnego. Nadzieja w naszym zespole wróciła, gdy już w 25. minucie jeden z rywali obejrzał czerwoną kartkę i Zjednoczeni grali do końca meczu w 10.

Do przerwy wynik 1:0 się jednak nie zmienił. Gospodarze długo utrzymywali minimalne prowadzenie, Wisła próbowała wyrównać. Starania się opłaciły i w 83. minucie na 1:1 trafił Paweł Rzęsiewicz. Gdy wydawało się, że dojdzie do podziału punktów, miejscowi zdobyli zwycięską bramkę w 90. minucie. Wisła przegrała 1:2 i spadła na siódme miejsce w tabeli. Już w sobotę zmierzy się w derbach z Włocłavią. Relacja z tego meczu oczywiście w kolejnym CLI.