:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Policjant przygarnął opuszczone szczeniaki

Komunikaty i profilaktyka, Policjant przygarnął opuszczone szczeniaki - zdjęcie, fotografia
09/10/2018 11:20

W sobotę 6 października w godzinach przedpołudniowych policjanci pełniący służbę w Lipnie kontrolowali rejon wysypiska śmieci na ul. Wyszyńskiego. W krzakach znaleźli dwa szczeniaki, które miały trafić do schroniska. Dom znalazły jednak u jednego z funkcjonariuszy.

Wobec licznych przypadków podpaleń wysypisk śmieci na terenie kraju policjanci kontrolują ich rejon aby zapobiec naruszeniom prawa. W tym właśnie celu funkcjonariusze lipnowskiej komendy udali się w sobotę 6 października na ulicę Wyszyńskiego.

Przechodzący tamtędy mężczyzna zaalarmował policjantów, że w zaroślach, z których dochodziły ciche piski, są dwa opuszczone szczeniaki. Funkcjonariusze skontaktowali się z dyżurnym jednostki, który powiadomił pracownika schroniska dla zwierząt z pobliskiej miejscowości.

Po ustaleniu, że przyjedzie on w ciągu najbliższych godzin zabrać szczeniaki, pieski przyjechały na komendę w oczekiwaniu na jego przybycie. Nie pojechały jednak do placówki - czekając na odbiór skradły serce jednego z funkcjonariuszy, który postanowił je adoptować.

Badania weterynaryjne przebiegły pomyślnie. Maluchy dały się też szybko przekonać do karmienia z butelki i teraz są już w pełni członkami nowej rodziny.

(kp)

Źródło i fot: KPP Lipno

Reklama

Policjant przygarnął opuszczone szczeniaki komentarze opinie

Dodajesz jako: |