:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Pojechali w Rajdzie Papieskim

Rekreacja, Pojechali Rajdzie Papieskim - zdjęcie, fotografia

Blisko 70 osób wyruszyło 6 maja w trasę „Rajdu Papieskiego” liczącą 27 km. Na stracie każdy z uczestników otrzymał pamiątkową kamizelkę odblaskową.

Trasa wiodła przez miejscowości Konotopie-Sumin-Trutowo-Kikół. W połowie, przy Klasztorze w Trutowie, zorganizowano przerwę na posiłek regeneracyjny oraz napoje. Przed wyruszeniem w dalszą trasę ks. Krzysztof Maciaszek razem z o. Aleksandrem Pikorem oraz uczestnikami rajdu odmówili modlitwę w kościele pw. Św. Anny w Trutowie. Na zakończenie zastępca wójta Artur Redmerski podziękował policji za zabezpieczenie całej trasy oraz wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy potwierdzające ukończenie rajdu.

Organizatorem rajdu był Ośrodek Kultury Gminy Kikół przy współpracy z wójtem gminy Kikół, parafią pw. Św. Wojciecha w Kikole, parafią pw. Św. Krzyża w Suminie oraz parafią. pw. Św. Anny w Trutowie.
 

(ak), fot. OKGK

Pojechali w Rajdzie Papieskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się