:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Podziękowania od prezydenta

Biblioteki, Podziękowania prezydenta - zdjęcie, fotografia

Podziękowania od prezydenta RP Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu wpłynęły do naszej książnicy publicznej.

W minionym tygodniu Miejska Biblioteka Publiczna w Lipnie otrzymała od Andrzeja Dudy, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oficjalne podziękowanie za udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania.

– Do listu dołączony jest piękny okolicznościowy egzemplarz „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, z dedykacją pary prezydenckiej. W imieniu organizatorów raz jeszcze pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i już dziś zapraszam na przyszłoroczną edycję, której motywem przewodnim będzie stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – mówi Ewa Charyton., szefowa MBP Lipno.

I my, razem z czytelnikami już czekamy na kolejną edycję i pomysły niezastąpionych lipnowskich bibliotekarek. Przypomnijmy, że w tym roku organizatorzy lokalnej akcji czytelniczej nie tylko zadbali o egzemplarze dzieła i jego interpretatorów, ale też przygotowali odpowiednią scenografię i kostiumy, a nawet zorganizowali staropolskie wesele.
 

Tekst i fot. Lidia Jagielska

Podziękowania od prezydenta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się