:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Pechowy remis Tłuchowii Tłuchowo

W minioną niedzielę Tłuchowia Tłuchowo udała się na wyjazd do Skrwilna na pojedynek z tamtejszą Skrwą. Mimo prowadzenia do przerwy 2:0, nasi zawodnicy zdobyli tylko jeden punkt.

Tłuchowia od początku rundy wiosennej prezentuje się bardzo solidnie. Natomiast Skrwa ma problem z ustabilizowaniem formy. Słabe mecze przeplata bardzo dobrymi. To zwiastowało ciekawe widowisko.

Pierwsze minuty były dość nerwowe dla obydwu zespołów. Zarówno goście jak i gospodarze łatwo tracili piłkę i posyłali sporo niecelnych podań. Tłuchowia miała zdecydowanie więcej szans na objęcie prowadzenia, jednak brakowało im postawienia kropki nad „i”. Skrwa również popisywała się ciekawymi zagraniami i kilka razy napędziła strach przyjezdnym. Pierwsza bramka dla gości padła po zagraniu z rzutu rożnego. Dośrodkowanie na gola zamienił Czyżewski, pozostawiając golkipera gospodarzy w charakterystycznym bezruchu. Nasi zawodnicy poszli za ciosem i bardzo szybko zdobyli kolejną bramkę przepięknym strzałem Szmulewicza zza pola karnego.

Pełna relacja ze spotkania w kolejnym wydaniu CLI, 18 kwietnia.

Skrwa Skrwilno VS. Tłuchowia Tłuchowo 3:3 (0: 2)