:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Panie świętowały w Czarnem

Z postnego odpustu w imieniny Józefa postanowiły skorzystać mieszkanki Czarnego, które w poniedziałek 19 marca bawiły się na Dniu Kobiet.

Zgodnie z obyczajem w tym dniu dozwolone są pewne odstępstwa od Wielkiego Postu, a więc można było pójść w tany. Mieszkanki Czarnego wspólnie z druhami z miejscowej jednostki OSP zorganizowały imprezę w Centrum Kulturalno-Oświatowo-Rozrywkowym. Od godziny 16 była okazja do integracji, rozmów i po prostu dobrej zabawy. Strażacy obdarowali panie słodkościami, nie brakowało muzyki na żywo.

– To już nasza tradycja i jak zwykle mamy dobrą frekwencję. Za pomoc w sfinansowaniu imprezy dziękujemy sekretarzowi gminy Krzysztofowi Kalce i naszemu proboszczowi ks. Henrykowi Wysockiemu. Zorganizowanie spotkania było też możliwe dzięki naszym składkom – mówi Marianna Zaborowska, sołtys Czarnego.

Więcej w wydaniu papierowym CLI. Fot. (ak)

Panie świętowały w Czarnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się