:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Objazdowe wakacje w gminie Skępe

Wydarzenia lokalne, Objazdowe wakacje gminie Skępe - zdjęcie, fotografia

W tym tygodniu do Lubówca, Wólki i Józefkowa przyjedzie objazdowe centrum kultury z animatorami. Będzie szereg atrakcji wakacyjnych dla dzieci. Zajęcia są bezpłatne.

To kolejna atrakcja na tegoroczne wakacje dla dzieci z gminy Skępe. Po niezwykle atrakcyjnych wydarzeniach lipcowych zorganizowanych przez bibliotekę i miejscowe centra kultury w sierpniu na uczniów czeka kolejny wachlarz propozycji. Będzie galaktyka w słoiku, magiczne bańki, malowanie twarzy, gry planszowe, zajęcia sportowe, sztuka decoupage, słodki poczęstunek i doskonała atmosfera. Objazdowe centra kultury zawitają już 21 sierpnia do świetlicy w Lubówcu, 22 sierpnia do centrum kultury w Wólce, a 23 sierpnia do remizy OSP w Józefkowie. Zajęcia trwać będą w godzinach od 10.00 do 13.00.

– W dniach 6-9 sierpnia odbyły się już pierwsze zajęcia dla dzieci z gminy Skępe pod nazwą „Objazdowe Centrum Kultury” – informują organizatorzy ze skępskiego ratusza. – Każdego dnia zajęcia odbywały się w innej miejscowości. Do tej pory animatorzy kultury odwiedzili świetlice w Łąkiem, Jarczewie, Kukowie i Hucie. Program zajęć był bardzo urozmaicony. Dzieci miały okazję poznać technikę decoupage oraz uczestniczyć w zabawach i grach sportowych. Były magiczne bańki i malowanie buziek. Zainteresowaniem cieszyła się również galaktyka w słoiku. Na koniec wszyscy otrzymali słodki poczęstunek zapewniony przez sołtysów danych miejscowości. Na kolejne zajęcia zapraszamy w dniach 21-23 sierpnia do Lubówca, Wólki i Józefkowa.

Obszerną relację z tej formy spędzania wakacji opublikujemy w CLI.          

Lidia Jagielska

fot. ilustracyjne

Objazdowe wakacje w gminie Skępe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się