:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Nastoletni złodziej z zarzutami, łupy do odbioru

Policjanci z Posterunku Policji w Skępem zatrzymali 19-latka, który w ciągu ostatnich 3 lat dał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolicznych miejscowości. Mężczyzna usłyszał już kilkanaście zarzutów. Część pokrzywdzonych otrzymała już z powrotem swoją własność.

Mężczyzna kradł różnego rodzaju przedmioty gospodarstwa domowego, urządzenia elektryczne, wyposażenie wnętrz i sprzęt AGD i RTV. Przyznał się do kilkunastu kradzieży z włamaniem. W miejscu zamieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli także inne mienie pochodzące z czynów zabronionych, które sukcesywnie wraca do właścicieli.

- Do tej pory na odbiór czekają m. in. kosiarki, wiertarki, szlifierki czy ponton. Jeśli ktoś rozpoznaje swoją własność na zdjęciach dostępnych m. in. na stronie KPP Lipno lub nie jest pewny czy przedmiot należy do niego, policjanci ze Skępego pomogą wyjaśnić wątpliwości. W celu weryfikacji i odbioru własności należy zgłaszać się do Posterunku Policji w Skępem - informuje mł. asp. Małgorzata Małkińska z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

(ak), fot. KPP Lipno

Nastoletni złodziej z zarzutami, łupy do odbioru komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się