:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Mustang Wielgie rozbił kolejne rywalki

Kolejną wysoką wygraną w rozgrywkach trzeciej ligi kobiet zanotował UKS Mustang Wielgie. Tym razem podopieczne Michała Ziemińskiego rozbiły aż 5:1 GLKS Osielsko.

Mecz odbył się w niedzielę 15 kwietnia o godz. 14.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku. Pierwszą bramkę dla Mustanga strzeliła Natalia Wiśniewska w 13. minucie spotkania. Tuż przed przerwą zawodniczki GLKS Osielsko Żołędowo wyrównały z rzutu karnego. To podrażniło zespół Mustanga, który chciał szybko zdobyć kolejną bramkę. Ta sztuka udała się dopiero na 10 minut przed końcem, kiedy nasze piłkarki dosłownie rozstrzelały przyjezdne, aplikując im 4 gole.

Najpierw po dośrodkowaniu Moniki Pikos bramkę strzeliła Magdalena Żebrowska. Na 3:1 po kombinacyjnej akcji podwyższyła Paulina Szczepaniak. Czwartą bramkę dla naszego zespołu strzeliła Ewelina Czubakowska. Najładniejszą bramkę meczu i swoją drugą w tym spotkaniu zdobyła ponownie Czubakowska strzałem pod poprzeczkę.

To już czwarte z rzędu zwycięstwo naszych piłkarek na wiosnę, które za tydzień zmierzą się ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski w meczu wyjazdowym. Miejmy nadzieję, że urazy Kingi Marchlewskiej, Anity Maćkiewicz i Julii Wilińskiej nie okażą się poważne i pozwolą im szybko wrócić na boisko. Na meczu nie mogło zabraknąć także fotoreportera CLI.

UKS Mustang Wielgie VS. GLKS Osielsko 5:1 (1: 1)