:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Mustang rozbił Gwiazdę

Piłka nożna, Mustang rozbił Gwiazdę - zdjęcie, fotografia

Efektowną wygraną odniosły w 16. kolejce III ligi kobiet piłkarki Mustanga Wielgie. UKS pokonał w Toruniu miejscową Gwiazdę aż 6:0.

Po dwóch zwycięstwach na wiosnę dziewczęta z UKS-u odniosły kolejną pewną wygraną, która dała im awans na drugie miejsce w lidze. Mustang od początku spotkania z Gwiazdą Toruń był zdecydowanie lepszy i już w 7. minucie po dośrodkowaniu Magdaleny Żebrowskiej pewnym strzałem głową Natalia Wiśniewska dała prowadzenie naszemu zespołowi. W 22. minucie również po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Magdaleny Żebrowskiej efektowną bramkę z woleja strzeliła Anita Maćkiewicz. W 36. minucie Magdalena Żebrowska z 14 metrów podwyższyła na 3:0.

Po przerwie w 49. minucie swoją drugą bramkę strzeliła Anita Maćkiewicz. W 59. minucie po przejęciu piłki na własnej połowie, minięciu czterech rywalek i strzale z prawej nogi na 5:0 podwyższyła kapitan zespołu Paulina Szczepaniak. W 64. minucie wynik ustaliła Magdalena Żebrowska. Dziewczęta z UKS-u po raz kolejny odniosły przekonywujące zwycięstwo. Kolejny mecz rozegrają 15 kwietnia o godz. 15.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku z GLKS Osielsko Żołędowo.

Gwiazda Toruń VS. UKS Mustang Wielgie 0:6 (0:3)