:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Milusińscy z Zadusznik na boisku

Wydarzenia lokalne, Milusińscy Zadusznik boisku - zdjęcie, fotografia

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego dzieci z zerówki i oddziału przedszkolnego szkoły w Zadusznikach zmierzyły się w meczu piłkarskim. Zmagania zakończyły się remisem 2: 2.

Mundialem żyje cały świat, a do niedawna wszyscy Polacy niezależnie od wieku trzymali kciuki za powodzenie naszej narodowej reprezentacji. Siłę sportową i ducha walki pokazali najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Zadusznikach. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego zmierzyli się w meczu piłkarskim i zremisowali 2: 2. Walka jednak była zacięta, nikt nikomu nie odpuszczał, o zmęczeniu nie było mowy, nauczycielki Ilona Trojanowska i Katarzyna Leśniewska mocno kibicowały.

– Przedszkolaki w związku z mistrzostwami świata w piłce nożnej rozegrały swój mecz w szkole –opowiada Ilona Trojanowska, wychowawczyni zerówki. – Mecz pomiędzy oddziałem zerowym a punktem przedszkolnym odbył się na boisku szkolnym. Zakończył się remisem 2:2. Dzieci ubrane w barwy biało-czerwone dumnie przyszły do szkoły. Nasze dzieci kochają piłkę nożną i cały czas trzymały kciuki za naszą reprezentację.

Hasło szkolnego meczu w Zadusznikach brzmiało: Polska gola – taka jest przedszkolaków wola.

Inicjatorkami sportowej akcji były nauczycieli Ilona Trojanowska i Katarzyna Leśniewska. 
 

Lidia Jagielska
fot. nadesłane

Milusińscy z Zadusznik na boisku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się