:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C słabe opady deszczu

Mecz za 6 punktów dla Wisły Dobrzyń

Bardzo ważną wygraną odniosła wczoraj w rozgrywkach V ligi Wisła Dobrzyń. Nasza drużyna pokonała u siebie 5:1 Zjednoczonych Piotrków Kujawski.

Dla walczącej o utrzymanie Wisły mecz z zespołem znajdującym się w tabeli niżej od niej był tym z gatunku "za 6 punktów". Wygrana dawałaby pewną przewagę nad rywalem, porażka niebezpiecznie zbliżyłaby obie ekipy. Kibice w Dobrzyniu najedli się sporo strachu, bo rywale objęli prowadzenie w 25. minucie i nie oddali go aż do końca pierwszej połowy.

Na szczęście na drugą odsłonę Wiślacy wyszli zupełnie odmienieni. Atakowali raz za razem i to przyniosło oczekiwane efekty. Jeszcze jeden ze strzałów Patryka Olewińskiego zakończył się na słupku bramki Zjednoczonych, ale upragnione wyrównanie na 1:1 dał w 51. minucie Dominik Szklarczyk (na zdj.). Wisła poszła za ciosem i rozstrzygnęła mecz w minutę. Między 73. i 74. minutą bramki zdobyli Patryk Zieliński i Paweł Rzęsiewicz i zrobiło się 3:1.

Obaj zawodnicy w końcówce trafili jeszcze po razie, zupełnie dobijając załamanych rywali. Wisła wygrała 5:1 i to jej najwyższa wygrana w tym sezonie. Siódma wygrana w rozgrywkach pozwala zachować 13. miejsce w tabeli, ale i zbliżyć się do kolejnych drużyn już tylko na trzy punkty. W następnej kolejce Wisła zagra we Włocławku z liderującą w tabeli Włocłavią. Relacja i zdjęcia oczywiście w CLI oraz na lipno-cli.pl.

Relacja z meczu ze Zjednoczonymi oczywiście także w najbliższym papierowym CLI.