:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C całkowite zachmurzenie

Kupili działkę koło starostwa

Inwestycje, Kupili działkę koło starostwa - zdjęcie, fotografia

14 marca sfinalizowany został zakup nieruchomości zabudowanej, sąsiadującej z budynkiem Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ul. Sierakowskiego 10 B w Lipnie.

Obiekt ten ma zostać przeznaczony na potrzeby Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w Lipnie, w szczególności na jego warsztaty. Poza tym dzięki dość dużej działce planowane jest powiększenie powierzchni parkingowych przeznaczonych dla interesantów starostwa. Modernizacja i przystosowanie obiektu do potrzeb nowego właściciela zostaną rozpoczęte w najbliższym czasie.

– Bardzo zależy nam tak na rozwoju powiatu i jego jednostek jak i na komforcie korzystania z usług zapewnianych przez poszczególne jednostki powiatu lipnowskiego na rzecz lokalnej społeczności. Wszystkie decyzje są zawsze poprzedzone dogłębną analizą, a na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest dobro ogółu mieszkańców, bo przecież oni tworzą powiat – mówi starosta Krzysztof Baranowski.

Dodajmy, że 32-arowa działka z zabudowaniami kosztowała powiat 650 tysięcy złotych.

Tekst i fot. (ak)

Kupili działkę koło starostwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się