:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Konkurs "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu" rozstrzygnięty!

Konkurs, Konkurs

Konkurs na najlepsze zdjęcie „pokazujące unię” w w powiecie lipnowskim rozstrzygnięty!

Przypomnijmy, że wystarczyło wysłać jedno zdjęcie, na którym pokazujecie co się zmieniło w Twoim otoczeniu, co dobrze służy lokalnej społeczności i podniosło standard Twojego życia dzięki funduszom europejskim. Spośród kilkunastu zgłoszeń wyłoniliśmy kolaż autorstwa Ewy Wnukowskiej.

Pozdrawiamy z Makówca w gminie Chrostkowo! Dziękujemy za wspaniały i kolorowy przystanek szkolny! Dzieci bardzo się cieszą z tej inwestycji. Oprócz przystanku położono też nowy asfalt. Teraz przejażdżki rowerowe to czysta przyjemność A i kierowcy są zadowoleni, że znak "Uwaga wyboje" można usunąć bo poszły one w zapomnienie :) Wszystko to udało się zrealizować dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych. 

Pani  Ewa odebrała dziś w naszej redakcji nagrodę, którą był smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB Dual SIM LTE o wartości 850 zł. Dziękujemy za wzięcie udziału wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do kolejnych!

InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Konkurs "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu" rozstrzygnięty! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się