:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Kolejna tragedia na drodze. Nie żyje 16-latka

Wypadki, Kolejna tragedia drodze żyje latka - zdjęcie, fotografia
02/01/2019 13:17

Dzisiaj (02.01.2019) przed godziną 7.00 doszło do śmiertelnego potrącenia w Leniach Wielkich. Na miejscu zginęła 16-letnia mieszkanka powiatu lipnowskiego.

Do tragicznego zdarzenia doszło w okolicy Dobrzynia nad Wisłą. W Leniach Wielkich 33-letni kierujący mercedesem sprinterem z powiatu sierpeckiego w pewnym momencie zdecydował się na manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego. Niestety w tym momencie potrącił idącą poboczem dziewczynę.

-16-latka zmarła na miejscu. Kierujący mercedesem był trzeźwy - mówi Małgorzata Małkińska z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Ciało mieszkanki powiatu lipnowskiego oraz pojazd należący do sprawcy zabezpieczono w celu przeprowadzenia śledztwa. Prokuratorskie postępowanie wyjaśni okoliczności zdarzenia i dalsze losy 33-latka.

(ak), fot. ilustracyjne

Reklama

Kolejna tragedia na drodze. Nie żyje 16-latka komentarze opinie

  • Ktos - niezalogowany 2019-01-02 13:38:18

    Pewnie pojdzie siedziec ale tez jest nie winny nie widzial jej na pewno. Zawsze winni sa kierowcy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 13:41:29

    To moze ta mloda dziewczyna byla winna? Nie dostosowal predkosci i tyle zycia i tak nic juz jej nie wroci

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 15:13:19

    Byłeś/aś tam skoro wiesz ze kierowca nie dostosował prędkości? Dziewczyna szła poboczem jeżeli nie miała żadnego oznakowania to każdemu mogłaby się stać tak przykra sytuacja..

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-01-02 15:31:21

    Dziewczyna szła prawidłowym poboczem... Tam jest ograniczenie do 50 a kierowca wykonujący manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego miał więcej na liczniku niż przepisy pozwalają na to. !!! Zresztą był świadek zdarzenia i na szczęście widział wszystko... I na szczęście też kierowca samochodu ciężarowego był !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 16:26:54

    Nie nie bylam/em ale skoro dziewczyna nie zyje kierowca wolno nie jechal!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 16:33:29

    Bo wyprzedzał a to normalne że wtedy trzeba zwiększyć prędkość

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 16:51:08

    Gość 2 jakie tam jest ograniczenie do 50? Nie wiesz co gadasz. I nie bronię kierowcy szkoda dziewczyny. Kondolencje dla rodziny

  • Manny - niezalogowany 2019-01-02 16:53:22

    Szkoda dziewczyny ale przecież kierowca nie jechał poboczem tylko asfaltem więc kierowca busa raczej nie jest winny.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 17:28:22

    A może wina leży po stronie samorządowców bo to już któryś z kolei wypadek śmiertelny w tej miejscowości a tam brakuje oświetlenia jezdni i namiastki jakiegokolwiek chodnika

  • gość 2019-01-02 17:39:57

    Od kiedy mercedes sprinter jest samochodem ciężarowym

  • xLioUx - niezalogowany 2019-01-02 17:43:19

    Tam jest fatum na młode kobiety co 2-3LATA ginie młoda kobieta powinni postawić radar i oświetlić ulicę od sklepu do samego dobrzynia współczuję rodzinie tak dramatycznego rozpoczęcia roku

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 18:33:22

    Dziewczyna na pewno winna nie jest. Szła sobie prawidłowo a ten co wyprzeda musi mieć oczy dokoła siebie. Wolno nie jechał skoro wyprzedzal. Szkoda młodej dziewczyny a w tych okolicach pchają się na trzeciego. Zawsze tak było. Droga powinna być oświetlona a kierowcy powinni zwolnić skoro są zabudowania. Strach chodzić teraz tak pędzą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 19:20:33

    Wyrazy współczucia dla rodziny :( Taka młodziutka osoba :( [*]

  • gośćcc - niezalogowany 2019-01-02 19:57:30

    Gdyby szła poboczem to by sie wszyscy mineli? tak mysle.. miała odblaski?? szkoda dziewczyny rodziny i kierowcy..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 20:33:32

    A może napiszcie o tym książkę debile? Jak was nie dotyczy to po ch.. komentować..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 21:18:03

    I kierowca jest winny i dziewczyna.. Po pierwsze szła szosa a nie poboczem całkowitym .. A po drugie jednak na chama wyprzedzal typek drugiego.. Żeby szła większym poboczem to było by inaczej.. Z resztą ta wiocha gorsza niż inna w tej spr..

  • Gościnne. - niezalogowany 2019-01-02 21:19:09

    Kto przejeżdża przez okolice Lenia wie, że piesi Nie chodzą poboczem i nigdy nie chodzili od pokoleń, całymi rodzinami szli ulicą, z torbami z rynku.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:11:13

    Kondolencje dla rodziny

  • gość 2019-01-02 22:11:46

    ludziska lepiej modlitwą otoczcie dziewczynę i jej najbliższą rodzinę zamiast głupoty wypisywać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:32:58

    Zamiast głupoty pisac to módlcie sie za dziewczyne i jej rodziców

  • Gość4 - niezalogowany 2019-01-03 09:27:39

    O boze boze ludzie zastanowcie sie troche co piszecie otuchy tymi wpisami rodzinie dziewczyny nie dajecie zachowajcie swoje komentarze dla siebie to jest tragedia mloda dziewczyna miala cale zycie przed soba a juz jej nie ma

  • gość 2019-01-03 17:44:23

    wyprzedzal na lini ciaglej, dobrze to widze?

  • Ja - niezalogowany 2019-01-03 21:39:27

    Jedyne co można napisać to wytrwałości życzę rodzinie a nie osadzanie kogo wina

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 16:38:14

    Bez kamizelki, sluchawki w uszach, bylo ciemno , brak ograniczenia w tamtym miejscu predkosci czyli kierowca mogl jechac 90 km. Wyprzedzal i mogl jej nie zauważyć. Dziewczyna nie zyje niestety...Ale kierowcy nie mozna winić i tyle.

  • gość 2019-01-04 21:01:58

    Ani dziewczyna, ani kierowca nie są winni. Każdemu z nas mogło się takie coś stać. Nigdy nic nie wiadomo. Można iść spokojnie do sklepu i też może się coś stać. Trzeba być czujnym. Przykre czasami jest to, że głupiego nie trafi..a osoby niewinne.. :(

  • Zawodowiec - niezalogowany 2019-01-04 21:41:06

    Jeżeli wyprzedzał na linii ciągłej ,wina jest ewidentna po stronie busa. Dziewczyna by żyła.

  • Gość3 - niezalogowany 2019-01-04 23:21:24

    Jeżeli zachował by odstęp od poprzedzającego pojazdu i zaczął normalnie wyprzedzać tym bardziej wiedział że za 200 metrów jest ostre rozwidlenie na Dobrzyń to by do tragedii nie doszło ile chciał zyskać na tym odcinku???

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 11:24:24

    Winny jest kierowca, tylko! Dziewczyna szła poboczem i dobra stroną drogi. To kierowca busa wyprzedzał tira i to on powinien zachować ostrożność podczas manewru, czego nie zrobił. Przy ograniczeniu do 50 postanowił, że pospieszy i dlatego Wiktoria zginęła. Zamiast pisać o czymś o czym nie macie pojęcia lepiej pomodlcie się za Wiki.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 17:51:57

    Skąd jesteś jakie 50

  • Gość - niezalogowany 2019-01-06 18:32:09

    50 chodzby z pogody jak by kierowca myślał !!!

Dodajesz jako: |