:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Huta z Pucharem Przewodniczącego

W sobotni poranek w hali sportowej w Skępem odbył się Trzeci Sołecki Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. W zmaganiach uczestniczyło osiem drużyn, a zwyciężyli piłkarze z Huty

– Bardzo się cieszę z tak dużego zainteresowania organizowanym już po raz trzeci turniejem sołeckim – mówi włodarz Skępego Piotr Wojciechowski. – Z przyjemnością obserwuję sportową rywalizację, a wszystkich zawodników, kibiców i gości czeka grochówka przygotowaną przez pracowników szkolnej stołówki.

Drużyny zacięcie walczyły o miejsca na podium, poziom rozgrywek był wysoki, a piłkarze prezentowali doskonałą formę i świetne humory. Po wyczerpujących zmaganiach zwyciężyli zawodnicy z sołectwa Huta, tuż za nimi uplasowali się sportowcy z sołectwa Łąkie, a na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy z sołectwa Żuchowo. Czwarte miejsce przypadło reprezentantom sołectwa Jarczewo.
Puchary, dyplomy i medale trafiły do sportowców z poszczególnych sołectw z rąk burmistrza Piotra Wojciechowskiego i przewodniczącego rady miejskiej Ryszarda Szewczyka. Były szczere gratulacje i duma ze swoich mieszkańców.

– Jest to już trzeci turniej sołecki, ale pierwszy rozgrywany na wyremontowanej hali sportowej – przypomina przewodniczący Szewczyk.
Na turnieju nie zabrakło oczywiście sołtysów i to zarówno na boisku jak i na trybunach oraz licznie zgromadzonych kibiców. Najlepszym bramkarzem zawodów został Dawid Polakowski z sołectwa Łąkie, a najlepszym strzelcem turnieju Przemysław Czyżewski reprezentujący sołectwo Huta. Wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejny, czwarty już turniej za rok.
 

Tekst i fot. 
Lidia Jagielska

Huta z Pucharem Przewodniczącego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się