:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C lekkie zachmurzenie

Gmina Dobrzyń nad Wisłą stawia na promocję

Urzędy, Gmina Dobrzyń Wisłą stawia promocję - zdjęcie, fotografia

– Historyczna stolica Ziemi Dobrzyńskiej, teren zmagań Polski z Zakonem Krzyżackim, rdzeń polskości – takimi słowami rozpoczyna się najnowszy film promocyjny miasta i gminy.

Jednym z priorytetów dla burmistrza Jacka Waśko miała być promocja Dobrzynia nad Wisłą i okolic. Z racji położenia nad królową polskich rzek oczywistością jest wykorzystanie walorów przyrodniczych. Ale miasto i gmina mają do zaoferowania o wiele więcej, o czym przekonuje się w zrealizowanym na zlecenie samorządu filmie promocyjnym. Trzyminutowa produkcja, jest dynamiczna i efektowna. Trzeba przyznać, że może być wizytówką regionu.

– Gdzie widzieliście taki widok? Kanada, Chorwacja, może Norwegia? A to jest Polska, Dobrzyń nad Wisłą. Tu Wisła ma najszerszy bieg. Tu jest raj dla żeglarzy. Zapraszam do Dobrzynia żeglarzy, miłośników rowerów, historyków i wszystkich spragnionych piękna natury. Przyjeżdżajcie do nas – mówi w spocie burmistrz Jacek Waśko.

W filmie zamieszczono w pigułce największe atuty Dobrzynia. Jest o historii Nawojki, wymienia się zabytki, mówi o skarpie wiślanej, ale i podkreśla, że w mieście jest Astrobaza, obiekty sportowe i znakomity klimat dla turystów i miłośników rekreacji. Warto dodać, że film będzie można oglądać m. in. na Onecie, czyli jednym z największych polskich portali informacyjnych.
 

(ak), fot. kadr z filmu – UMiG Dobrzyń nad Wisłą

Gmina Dobrzyń nad Wisłą stawia na promocję komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się