:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Dzień dziecka na sportowo w Wichowie

Boisko w Wichowie zamieniło się w sobotę w ogromny plac zabawy dla wszystkich milusińskich. Były rozgrywki piłkarskie, zmagania strażackie, dmuchańce i wiele innych atrakcji.

W zdrowym ciele zdrowy duch - wie o tym chyba każdy, a zastosowali w minioną sobotę najmłodsi mieszkańcy gminy Lipno. Klub sportowy Orion Popowo z pomocą finansową powiatu, gminy i zaprzyjaźnionych przedsiębiorców zorganizował jedyny w swoim rodzaju dzień dziecka na sportowo. Na stadionie w Wichowie zabawa trwała w godzinach 11-18. Chętni mogli wziąć udział w zmaganiach piłkarskich, spróbować swoich sił jako strażacy i bawić się do woli na ulubionych dmuchańcach. Były też zabawy zręcznościowe, a dla tych którym doskwierał upał kurtyna wodna. Oczywiście nie zabrakło słodkiego bufetu i muzyki.

Organizatorzy są zadowoleni z frekwencji i już podczas trwania pierwszej edycji zapowiedzieli, że mają nadzieję na kolejne. A co z opiniami uczestników? – Jest po prostu wspaniale. Bawimy się z koleżankami we wszystkich miejscach po kolei. Nawet upał nam niestraszny, bo można się schłodzić dzięki strażakom – przyznaje Ania.

Tekst i fot. (ak)


Dzień dziecka na sportowo w Wichowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się