:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Dzień Bobrownik udany mimo deszczu

Ubiegła sobota ze względu na opady deszczu nie sprzyjała imprezom plenerowym. Mimo to na placu obrok ruin zamku w Bobrownikach odbyła się impreza z okazji Dnia Bobrownik. Mieszkańcy nie wystraszyli się deszczu

Dmuchane zjeżdżalnie i wesołe miasteczko czekały na najmłodszych uczestników imprezy. Korzystać można było z gastronomii piknikowej, namiotów barowych, a także kosztować pyszności przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich. Zadbano również o oprawę artystyczną. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach oraz zespół SOMGORSI.

– Na pogodę nie mamy wpływu, ale mieszkańców nie brakowało. Całe jedzenie przygotowane przez panie z kół gospodyń zostało zjedzone, nawet grochówka do dna, więc to potwierdza frekwencję – ocenia Jarosław Poliwko, wójt gminy Bobrowniki. – Zespół cygańskich gwiazd fantastycznie rozbawił publiczność, która po ich występie tańczyła do późnych godzin nocnych.

Nie brakowało również rywalizacji. Podczas imprezy rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki, a także Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki. Uczestnicy zmagali się także w Turnieju Sołectw z terenu gminy Bobrowniki oraz strzeleckim o Puchar Rady Gminy Bobrowniki. Osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki otrzymały cenne nagrody.
Pogoda nie przeszkodziła już w uczestnictwie w koncercie gwiazdy wieczoru, którym był Don Vasyl Junior i cygańskie gwiazdy. Po ich znakomitym występie rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do północy. Nie zabrakło również tradycyjnego pokazu fajerwerków.

Tekst i fot. 
Natalia Chylińska-Żbikowska

Dzień Bobrownik udany mimo deszczu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się