:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Działo się w Chalinie

Wakacje dopiero za dwa tygodnie, jednak sezon imprez w powiecie lipnowskim rozpoczął się na dobre. W niedzielne popołudnie mieszkańcy Chalina, dzieci z miejscowej podstawówki wraz z rodzicami spotkali się na pikniku rodzinnym.

Na wszystkich zainteresowanych, którzy zjawili się na terenie boiska przy podstawówce, czekały różnorodne atrakcje. Szczególnie uradowane były dzieci, gdyż mogły brać udział w grach i zabawach, czy też wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. Nikt nie myślał o uciekaniu do domu na podwieczorek, bo organizatorzy zadbali o to, by dobrego jedzenia nie zabrakło. Pożywna zupa, kiełbaska z grilla, słodycze – było w czym wybierać. – Impreza jak najbardziej udana, zresztą jak każda zorganizowana przez sołectwo Chalin. Dzieciaki są wprost zachwycone i jak na razie tryskają energią, chociaż bawią się już kilka godzin – mówi Anna Malanowska, która przyjechała z gminy Wielgie.

Podczas rodzinnego spotkania nie mogło zabraknąć występów lokalnych artystów wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Chalinie. Dzieci prezentowały m. in. grę na keyboardzie. Swoje umiejętności zaprezentowali także strażacy, którzy dali pokaz armatek wodnych oraz zademonstrowali rozcinanie wraku samochodu osobowego. Piknik rodzinny uświetnili swoją obecnością motocykliści z klubu Wolny Duch z Tłuchowa, którzy zaprezentowali swoje maszyny.
 

Tekst i fot. (mb-g)

Działo się w Chalinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się