:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Dobry początek Mustanga Wielgie

Piłka nożna, Dobry początek Mustanga Wielgie - zdjęcie, fotografia

Od wygranej rozpoczęły rundę wiosenną III ligi kobiet piłkarki UKS Mustang Wielgie. Podopieczne Michała Ziemińskiego pokonały 2:0 Noteć Inowrocław.

Mecz odbył się w minioną sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku. Nasz zespół miał rozpocząć ligę tydzień wcześniej, lecz spotkanie z KKP Bydgoszcz zostało przełożone na 28 marca. Mecz z Notecią Inowrocław dziewczęta z UKS-u rozpoczęły bardzo odważnie, raz po raz stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Drużyna z Inowrocławia to bardzo dobry zespół, dlatego piłkarki z Wielgiego podeszły do tego spotkania bardzo zmotywowane.

W pierwszej połowie, po rzucie wolnym z 23 metrów wykonywanym przez Magdalenę Żebrowską piłka znalazła się w siatce. Do przerwy było 1:0. Po przerwie UKS chciał zdobyć drugą bramkę i w 63. minucie Magdalena Żebrowska zdobyła swojego drugiego gola, podwyższając na 2:0. UKS w bardzo dobrym stylu rozpoczął rundę wiosenną.

(ak), fot. archiwum

 

UKS Mustang Wielgie VS. Noteć Inowrocław 2:0 (1: 0)

Gole
Żebrowska 2

Skład
Olkiewicz, Jaskuła, Marchlewska, A. Żebrowska (58’ Rybczyńska), Kwiatkowska, Wiśniewska 
(39’ Detmer), Pikos, Czubakowska, Szczepaniak, Maćkiewicz, M. Żebrowska. Ponadto rezerwa: Wilińska, Kamińska, Lejmanowicz, Wenderlich, Przyborowska, Andrzejewska, Raczkowska.
 


Dobry początek Mustanga Wielgie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się