:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Chłodne pożegnanie wakacji w gminie Chrostkowo

Na dzień przed kalendarzową jesienią mieszkańcy gminy Chrostkowo bawili się na pikniku na pożegnanie wakacji, zorganizowanym na boisku szkolnym. Było smacznie, aktywnie i wesoło, i to nawet mimo niezbyt sprzyjającej aury

Współorganizatorem imprezy było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe. Nawet zła pogoda nie była w stanie pokrzyżować planów mieszkańcom Chrostkowa, którzy w minioną sobotę przybyli na piknik, by pożegnać odchodzące lato. – Pogoda nie sprzyja, ale to nam nie przeszkadza dobrze się bawić. Z każdą kolejną godzina, przybywać będzie atrakcji – mówił Mariusz Lorenc, wójt gminy.

Gospodarze przygotowali mnóstwo pyszności, a zabawy i konkurencje przyciągnęły sporo chętnych. Maluchy świetnie poradziły sobie w konkursach, za uczestnictwo w których otrzymały wiele nagród. Dużym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie. – Pomimo tego, że na dworze nie jest najcieplej, to atmosfera jest naprawdę gorąca. Jest dużo atrakcji dla małych i tych nieco większych mieszkańców gminy i do tego jeszcze ta pyszna grochówka – przyznała Katarzyna Kowalska.

Uroczystość uświetnił występ zespołu folklorystycznego Jarzębinki. Publiczność mogła usłyszeć zarówno pieśni ludowe jak i piosenki współczesne. Największe hity muzyki dance zaprezentowali członkowie zespołu Wodnik. Sobotni dzień był bogaty w największe przeboje muzyki rozrywkowej. Kolejną dawkę dobrej zabawy zagwarantował zespół Selfie, wykonując discopolowe hity. Impreza do późna trwała przy muzyce zespołu Tomas.
 

Tekst i fot. (mb-g)

Chłodne pożegnanie wakacji w gminie Chrostkowo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się