:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Będą wspólne ferie

Oświata, Będą wspólne ferie - zdjęcie, fotografia

12 lutego dzieci rozpoczęły tygodniową akcję „Kulturalne ferie”. Pięć spotkań zaplanowanych przez książnicę publiczną i centra kultury ze Skępego i Wólki zaowocuje wiedzą, nagrodami i miłymi wspomnieniami. Zapisy trwają.

Zgodnie ze skępską tradycją uczniowie mają będą mieli niepowtarzalną szansę na zastąpienie zajęć lekcyjnych spotkaniami kulturalno-bibliotecznymi. Do dzieła biorą się wspólnie pracownicy centrów kultury z Wólki i Skępego oraz bibliotekarze z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Chodzi bowiem nie tylko o zapewnienie dzieciom bogatej oferty na zimową labę, ale też o integrację. Zajęcia odbywać się będą od 12 do 16 lutego. Organizatorzy planują zabawy świetlicowe, zajęcia plastyczne, spotkania z zaproszonymi gośćmi, ciekawą zabawę i szereg innych atrakcji.

– Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o zapisywanie się na listę w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Skępem, Centrum Kulturalno-Oświatowym w Skępem oraz Centrum Kulturalno-Oświatowym w Wólce – zachęca dyrektor skępskiej książnicy publicznej Jerzy Kowalski.

– Można zapisywać się tylko w jednym miejscu, gdyż każda z list stanowi część tej samej listy. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.
Organizatorom przyświeca hasło „Kulturalne ferie w Skępem”. udział w zajęciach jest oczywiście bezpłatny, a relacji z zajęć można szukać w tygodniku CLI.

Lidia Jagielska

Będą wspólne ferie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się