:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

Bal nad bale, czyli absolwenci uczcili stulecie ZS im. R. Traugutta w Lipnie

Bieżący rok jest wyjątkowym dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie. Placówka obchodzi stulecie i z tej okazji organizuje cykl imprez. W sobotni wieczór absolwenci szkoły bawili się na balu w zajeździe Kama Kowalski w Rumunkach Skępskich.

Lipnowski "Traugutt" jest dla miasta i powiatu szkołą wyjątkową, dlatego i obchody stulecia są wyjątkowo huczne. W tym roku były już różnego rodzaju uroczystości, imprezy sportowe oraz wydarzenia naukowe. W minioną środę odbyła się gala stulecia (szczegółowa relacja w najbliższym papierowym CLI). Sobotni wieczór był natomiast doskonałą okazją do spotkania po latach... na tanecznym parkiecie.

I właśnie od symbolicznego poloneza zaczął się Bal Absolwenta. Zjechali się ludzie z różnych stron kraju i nie tylko. Najstarszym był absolwent z 1951 roku. Bal otworzył dyrektor szkoły Leszek Statkiewicz. Głos zabrał także starosta lipnowski Krzysztof Baranowski. Po pierwszym toaście trwała w najlepsze zabawa do białego rana.

Zapraszamy do oglądania ponad setki zdjęć z balu.

Tekst i fot. (ak)


Bal nad bale, czyli absolwenci uczcili stulecie ZS im. R. Traugutta w Lipnie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się