:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Aresztowali dilera z dyskoteki

Kronika kryminalna, Aresztowali dilera dyskoteki - zdjęcie, fotografia

18-letni mieszkaniec gminy Chrostkowo wpadł w bardzo poważne tarapaty. Nie dość, że został zatrzymany za rozprowadzanie narkotyków w dyskotece w Wildnie, to jeszcze próbował przejechać samochodem interweniującego policjanta.

Kryminalni z Lipna akcję wymierzoną w dostawców narkotyków działających we wspominanej dyskotece przeprowadzili w minioną niedzielę. Zebrane informacje się potwierdziły. Na parkingu dyskoteki funkcjonariusze zauważyli typowany pojazd, którym miał poruszać się dealer zakazanych substancji.

- Wewnątrz auta znajdowało się czterech mężczyzn. Gdy policjanci podeszli do samochodu i przedstawili się, kierowca odrzucił od siebie woreczki z białym proszkiem, uruchomił silnik i ruszył gwałtownie w stronę jednego z policjantów - mówi Małgorzata Małkińska z KPP Lipno.

Na szczęście funkcjonariusz zdążył odskoczyć. Następnie przytomnie otworzył drzwi od strony pasażera i wyjął kluczyk ze stacyjki pojazdu, uniemożliwiając mężczyznom ucieczkę. Cała czwórka została zatrzymana. Ponadto policjanci odnaleźli w pojeździe kilka gram amfetaminy i działkę marihuany.

20, 23 i 24-latek – pasażerowie kontrolowanego audi - po przesłuchaniach zostali zwolnieni. 18-letni mieszkaniec gminy Chrostkowo tak łatwo się nie wywinie. Policjanci zebrali obciążające go zeznania świadków. Młody mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Diler usłyszał już zarzuty za posiadanie i udzielanie środków odurzających i czynną napaść na funkcjonariusza policji, na którego ruszył autem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(ak), fot. KPP Lipno

Aresztowali dilera z dyskoteki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 16:22:46

    Klamstwo! Czemu nie napiszecie prawdy ? Czemu nie powiedzieliscie nic o szybie którą mu zbiliscie ? Żadnej napaści nie było , tych zarzutów powinno być mniej ! I jak mamy wam wierzyć. ..

  • gość 2017-08-29 16:30:57

    Tak, to prawda, zaatakowali chłopaka w bandycki sposób to próbował uciec bo nie wiedział z kim ma do czynienia.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 16:51:08

    Ludziom którzy to widzieli oczu nie zamydlicie , a opinia o policji się buduje

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 17:02:56

    Nadeszła sprawiedliwości !

  • gość 2017-08-29 17:55:46

    Jak było każdy widział a że tak zwani "struże prawa" policjanci zastraszają świadków wiadomo nie od dziś.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 18:44:58

    A kto to wg?

  • gość 2017-08-29 18:49:56

    Osoby widzące zdarzenie proszone są o pilny kontakt z Rodziną pokrzywdzonego...

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 19:09:05

    Po co chandlowal narkotykami mlodych ludzi trul wszyscy z okolic wiedza ze chandluje narkotykami a ci co go tak bronia kupuja chyba od niego na to wychodzi

  • Gościu - niezalogowany 2017-08-29 19:12:12

    Co tak go bronicie po co handlował a teraz płacz.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 19:22:26

    O takie pomowienia ze handlowal to grubo sie zastanow co mowisz. Najpierw idz na nauke ortografi pisemnej bo robisz pierwszaka bledy. A po drugie chlopak jest nic nie winien. Nie byles , nie widziales to nie opisuj. Chyba ze jestes taki odwazny to sie podpisz a nie anonimowo.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 22:07:54

    Każdy wie , że dilował to nie ma co go bronić

  • gość 2017-08-29 23:10:07

    kto był kierowca ? jak sie nazywał ?

  • gość 2017-08-29 23:11:08

    czy to wszelak czy radkie ?-

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 01:01:58

    Ani jeden ani drugi

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 07:32:55

    Koledzy a potem się rozpruli na kolezke a dupka teraz będzie pekac w puszce za zbieranie ziemniaków i karmienie świń się wezta pseudo "gangsterakie" chamki haha

  • PDW - niezalogowany 2017-08-30 08:03:30

    Słomę z butów chociaż wyjmie teraz chamek haha w trakcie na tak zwana cwelownie teraz haha

  • Ktos. - niezalogowany 2017-08-30 08:27:26

    Nie musicie pisac bzdur. Widzielismy to i na pewno chlopakowi pomozemy,jezeli ma to znaczenie. Nawet jezeli go nie znamy.Wszystko wszystkim ale zwykly czlowiek tez ma swoje prawa.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 10:06:02

    Niech on najpierw prawo jazdy zrobi to może się nauczy jeździć

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 11:32:42

    najpierw koledzy a teraz zeznania,pewnie za papierosa poszły

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 13:20:44

    Jeżeli potrącił naprawdę policjanta to dlaczego nie jest opisany stan zdrowia poszkodowanego ..... Niech się wezmą za łapanie pedofili a nie złapali chłopaka który miał przy Sb dwa gramy i uznali że złapali dilera i może jeszcze premię niech dostaną za to z podatków ha ha ha patologia

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 14:53:10

    Polowali na niego od dłuższego czasu , nie bez powodu ,widać musieli jak każdy wiedziec że to diler

  • Anonim - niezalogowany 2017-08-30 19:27:54

    Tak się kończy gdy na wsiach banda wiochmenów bierze się za dilerke. Pohandlował, buciki, skóra fura i komora a z butów siano wystaje. Zapomniał o tym że żeby coś robić to z głową a pewnie szpanowal tym że handluje. Mielecin się ucieszy z młodego ciałka

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 20:25:26

    Ej Pier... on i tak nie będzie siedział... Każdy odważny szczekac pod anonimem...

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 21:32:00

    Forum dyskusyjne sobie urządziliscie? Bałwany ogarnijcie sie bo 3miesieczny aresz to jest areszt sledczy a nie zaden karny czy tez zamek. Sami jestescie cwelami.nie mieliscie okazji siedziec to sie nie wypowiajcie,no chyba ze mieliscie okazje byc na frajerni ;) haha.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 21:59:14

    Chyba tu rodzina oskarżonego się odzywa

  • Anonim - niezalogowany 2017-08-31 09:17:38

    A sam szczekasz anonimowo.. Kryminalista się odezwał a w gruncie rzeczy pewnie siedzi przed komputerem i jedyne więzienie jakie widział to w monitorze. Trochę pokory czeresniaku, jak pójdzie siedzieć to wie za co.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-31 18:59:40

    Gówno wiecie a pi....na niewinnego chłopaka głupoty. Je.... szmaty

  • Gość - niezalogowany 2017-08-31 19:28:08

    Bez przyczyny i powodu nie zatrzymali by go

  • Git - niezalogowany 2017-08-31 20:57:33

    Zatrzymali bo co miał. Kąfidęci sa w śród nas...

  • Rafał - niezalogowany 2017-08-31 21:58:51

    Jeb... policję!!! Pchlarze jeb...i . Za taką interwencję to najebać tym tajniaką co koczują pod samba co tydzień. Ma być sprawiedliwości to niech cały klub zapuszkują bo każdy tam ćpa i ma.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-01 02:09:41

    Ale Samba się od niego żywiła , wjeżdżał jak do siebie i myślał że ludzie tego nie widzą

  • Bercik. - niezalogowany 2017-09-01 06:49:35

    Muwisz to co chcesz powiedziec. Z tego co wiem to chłopak w ostatnim czasie wcale tam nie jezdził, i kazdy ci to powie,tylko tego wieczoru tam był. Wygląda na to ze ktos z kolegów go zwabil i wystawił. Współpraca z policja,ciekawe dlaczego...

  • Gość - niezalogowany 2017-09-01 12:47:32

    Sam jest sobie winien. Powiem tyle że gryps z kryminału świadczy że już pruje się na kolezkow. Jak wyjdzie to będzie z nim jechane bo kolejny konfident z tej okolicy, mówię z własnego doświadczenia. Jeb*c frajera co na psach mordę otwiera

  • Gość - niezalogowany 2017-09-01 12:54:23

    On był na sambie co tydzień i to parę razy przez noc ,głupi by się nie zorientował po co

  • Gość - niezalogowany 2017-09-01 13:56:18

    Nie jeździł do samby od dawna !

  • Gość - niezalogowany 2017-09-01 19:55:29

    Jestem tam co sobotę i wiem że jest !

  • Prorok! - niezalogowany 2017-09-01 22:58:18

    Piszę to ten osobnik, co go wystawił! Temu kapusiowi co sypie psą żeby ratować swój tyłek, wkońcu będzie oddane. Już i tak się chowa gdzie tylko może żeby mi nikt łomotu nie spuścił! A co do tych frajerów(kolegów), żeby tylko ratować swój tyłek aby tylko wyjść bo mamusia będzie krzyczała, wsypali kumpla! Brak jakiego kolwiek honoru i godności. Jak by wam kazali wyskoczyć przez okno to, też byście to zrobili? Pamiętajcie "wszystko co złe, czynisz drugiemu prędzej, czy później wróci do Ciebie że zdwojoną siła"!

  • Gość - niezalogowany 2017-09-02 10:29:10

    No i do niego właśnie wróciło, i on wie za co

  • Gość - niezalogowany 2017-09-02 19:44:43

    Pie.... że był co tydzień pod samba a to nie prawda ochroniarze to ku... jeb....by tylko chcieli nie winnych ludzi napierdalac dobrze wiem co się tam działo a jak ktoś nie wie co się tam dzieje więc niech nie pi...i a jeśli mówisz że rodzina oskarżonego się wpi.... to czemu chłopakom nie powiesz tylko piszesz anonimowo lub jako gość jebać ku...y

  • Gość - niezalogowany 2017-09-02 19:50:25

    A jak policja przyjedzie to nie wiedzą co mają zrobić ochroniarze " służba porządkowa" jak przyjezd

  • Gość - niezalogowany 2017-09-02 19:53:45

    Jak przyjeżdżają już tajniaki to weźcie się za ochroniarzy nie jeden lata tam naćpany tylko nosy wycierają a zapomnieli jak elana wpadła to k...a nie wiedzieli co mają zrobić i sp...i do środka cieniasy je....e

  • Gość - niezalogowany 2017-09-02 19:58:34

    Znając życie to napewno nikogo z du... nie sprzeda skoro tak piszesz to ty pewnie nie jednego sprzedałeś j...ć konfidentów takich jak tam osoba wyżej co pisze głupoty o chłopaku

  • Git - niezalogowany 2017-09-03 12:16:51

    Łysy to k... policyjna. Sam osobiscie mnie sprzedał. Współpracuje z psami.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-04 21:45:49

    Łysy konfident

  • Gość - niezalogowany 2017-09-06 13:20:02

    3miesieczny areszt to tak zwana sankcja wiec jeszcze nic nie wiadomo... Po 3 miesiacach bedzie sprawa i sad zadecyduje czy dostanie odsiadke czy nie a wy nie macie prawa go osadzac

  • Gość - niezalogowany 2017-09-07 03:29:36

    Nie pruj sie za plecami a z d... to wy walicie na legalu na lysego z kamer go zdejmą policja tez to czyta parowki społeczne

  • Zdezorientowana - niezalogowany 2017-09-07 03:36:38

    Do Gita... O jakiego łysego chodzi?? Przecie on był rudy.

  • Git - niezalogowany 2017-09-07 07:33:11

    Łysy sypnął tego chlopaka. Na miescie juz dawno wiadomo ze łysy leci na ukladzie.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-08 18:47:33

    Rudy to ty możesz być jak go wypuszczą tylko cwelasie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-30 18:40:31

    Maczety

  • Strachu - niezalogowany 2018-01-09 16:03:22

    I jazda z frajerstwem

  • Strachu - niezalogowany 2018-01-09 16:06:14

    I jazda z frajerstwem.

  • gość 2018-03-16 10:34:52

    Lysy konfident kazdy na okolice to wie parowa