:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C rozproszone chmury

19-latek groził mu śmiercią

Kronika kryminalna, latek groził śmiercią - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował wymusić pieniądze od jednego z mieszkańców powiatu. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W sobotę (31.03) do jednostki policji w Lipnie przyszedł pokrzywdzony, który poinformował, że 19-letni mężczyzna grozi mu pozbawieniem życia i zdrowia.

– Jak ustali policjanci, pokrzywdzony zeznawał w zakończonej już sprawie przeciwko 19-latkowi. W związku z tym mężczyzna za pośrednictwem komunikatora internetowego zaczął mu grozić pozbawieniem życia i zdrowia. Zaznaczył też, że jeśli ten zapłaci 500 zł, to nic mu się nie stanie – wyjaśnia sierż. szt. Katarzyna Sobocińska z KPP Lipno.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się tą sprawą, jeszcze tego samego dnia zatrzymali 19-latka. Materiał zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyźnie. Sąd wydał już postanowienie o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 

(ak), fot. KPP Rypin

19-latek groził mu śmiercią komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się